Pierwsza porażka

Serdecznie dziękujemyKKS Garbarnia Kurówza fantastyczny mecz na otwarcie! Mimo porażki 0:2, nasza drużyna zaprezentowała się w świetnym stylu i mocnym akcentem wchodzi w A-klasową przygodę. Kto nie widział meczu, niech żałuje, a było co oglądać!

Walka, wiele sytuacji z obu stron oraz wiele emocji. Wynik końcowy mógł wyglądać inaczej, ponieważ zarówno przyjezdni jak i nasza drużyna miała swoje setki. Obrony, poprzeczki, gole ze spalonych, to wszystko mieli okazję widzieć licznie zgromadzeni kibice na boisku w Wąwolnicy. Dzisiejszego dnia, to jednak bramka Garbarni była jak zaczarowana. Obie bramki padły w drugiej połowie.

Po takim meczu z dużo wyżej notowanym i bardziej doświadczonym rywalem cieszy niezmiernie, a nasze apetyty wzrosły, bo drużyna pokazała ogromną wolę walki i wielkie zaangażowanie. Liczymy, że każdy kolejny mecz będzie coraz lepszy!

Jeszcze raz dziękujemy zawodnikom z Kurowa! A za tydzień, wszyscy jedziemy na DERBY do Nałęczowa!

KSW!