Zaborze rozbite

Gadaniem jeszcze nikt nie wygrał meczu. Dziś przekonali się o tym zawodnicy z Zaborza. Liczne kłótnie, pretensje i obelgi w stronę sędziego zakończyły sie min. czerwona kartką dla jednego z zawodników przyjezdnych.

Najważniejszy jest jednak wynik. 3:1 wygrywa Wawel.

Wynik gładki, przebieg meczu niekoniecznie. Kłamstwem nie będzie jeśli powiemy ze to drużyna z Zaborza prezentowała się lepiej w pierwszej połowie. Na szczęście to nasza drużyna strzelała bramki. A dzisiaj strzelali Tusiński i Żak.

Gości trzeba pochwalić za ładną i ciekawą grę, liczne akcje i chęci. Nasza linia obrony była dzisiaj prawie że niezawodna na co wskazuje wynik. Mecz pełen walki z obu stron. Nie było już tak łatwo jak we czwartek, ale trzy punkty zostają w Wąwolnicy.

Za tydzień zmierzymy się z Wisłą Józefów która dziś sensacyjnie pokonała Viking 3:1.

KSW!