Derby na remis

DERBY na remis!

Wawel nie potrafił wykorzystać gry w przewadze, co skutkuje podziałem punktów. Mecz...jak to typowy mecz w A klasie, dużo walki i ciągła kopanina. Dzisiejszy mecz to zupełne przeciwieństwo meczu sprzed tygodnia. Niewiele strzałów, mało podbramkowych sytuacji i ostatecznie tylko 2 strzelone bramki w ciągu 90-ciu minut.

Ciężko cokolwiek więcej napisać o dzisiejszym meczu. Jedyne co się nasuwa to gratulacje dla drużyny LKS Cisy Nałęczów, którzy mimo gry w 10 potrafili strzelić bramkę i to oni prowadzili grę w drugiej połowie.

Serdecznie dziękujemy naszym kibicom, dzięki którym pierwszy raz w odległej historii, stadion Cisów był tak mocno zapełniony!!!

Po dwóch kolejkach mamy 1 punkt. Cieszy szczególnie, że to punkt wywalczony z drużyną z Nałęczowa.

Za tydzień na własnym terenie rozegramy mecz z Bobrami z Karczmisk. Liczą się tylko 3 punkty!

KSW!!!