Punkty zostały w Wąwolnicy

Mimo trudnych warunków panujących na Naszym boisku odbył się rewanżowy mecz z drużyną z Nałęczowa.

Przeciwnik stwarzał groźne sytuacje oraz prowadził grę przez większość meczu. Cisy nie mogły znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Wawelu.

Gracze Andrzeja Depty zawzięcie bronili swojej bramki i przeprowadzili kilka dobrych kontrataków. Efektem tego była ostatnia akcja meczu, w której boiskowym cwaniactwem popisał się Łukasz Rzeźnik. Napastnik Wawelu w ostatnich sekundach spotkania mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Cisów.

Wawel mocno osłabionym składem pokonuje 1:0 rywala z Nałęczowa.

Nieobecni na meczu:

Tomasz Zawiślak, Dawid Szymczyk, Kamil Krajewski, Artur Tusiński (kontuzja), Marcin Jabłoński (kontuzja), Michał Figura oraz Damian Dęga, który poszedł na wypożyczenie do drużyny Cisów.